× بستن تبلیغات
مارس
21
2018

قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان

قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان ,  خرید قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان , قاچاق انسان در قانون مجازات اسلامی;تحقیق در مورد قاچاق;قاچاق انسان در حقوق بین الملل;پایان نامه قاچاق انسان;قاچاق انسان در پروتکل الحاقی به کنوانسیون پالرمو;مبارزه با جرم قاچاق انسان;حقوق بزه دیدگان قاچاق انسان;تعقیب کیفری قاچاق انسان , هدف از این پایان نامه قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان مورد بررسی قرار می گیرد

فرمت :  doc

دسته بندی موضوعی این فایل :  حقوق

 در صورتی که در روند خرید و دانلود هر کدام از فایل های مرسی فایل مشکلی داشتید به  صورت 24 ساعته پشتیبان شما هستیم از طریق تلگرام با شماره 

09214087336  

یا آی دی سئو سایت @wwwlonoir  

در ارتباط باشید

دسته بندی حقوق
فرمت فایل doc
حجم فایل 190 کیلو بایت
تعداد صفحات 129
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

دانلود پایان نامه رشته حقوق

قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان

مقدمه
قانون مجازات اسلامیبا طرح مسائل مهمی در خصوص جرایم اشخاص و اطفال، آدم ربایی، حد قوادی و مجازات قواد از جمله قوانین کیفری موثر و مرتبط بابزه قاچاق انسانمی باشد. این قانون در ماده 242 قوادی را اینگونه تعریف می کند: قوادی عبارتست از: جمع و مرتبط کردن دو نفر یا بیشتر برای زنا یا لواط. همچنین در مواد 243 و 244 نحوه اثبات این جرم و مجازات آن را ذکر می نماید.
مجدداً با کنکاش درقانون مجازات اسلامی به ماده 865بر می خوریم که مجازات کامل تر و شدید تر برای قواد در نظر گرفته است درماده 865 قانون مجازات اسلامیآمده است:
افراد زیر به حبس از یک تا ده سال محکوم می شوند و در مورد بند «الف» علاوه بر مجازات مقرر محل مربوطه به طور موقت با نظر دادگاه بسته خواهد شد:
1-کسی که مرکز فساد و یا فحشا دایر یا اداره کند.
2-کسی که مردم را به فساد یا فحشا تشویق نموده یا موجبات آن را فراهم نماید.
دقت در کلمات بند «ب» یعنی تشویق به فساد یا فحشا یا فراهم نمودن موجبات آن، ذهن را به سوی قاچاق انسان که به منظور بهره کشی جنسی انجام می شود، سوق می دهد و به وضوح می توان آن را جزء فراهم نمودن موجبات فحشا قلمداد کرد. به نظر می رسد که حتی اگر قانون مستقلی در خصوص قاچاق انسان موجود نمی بود، استفاده از این ماده قانونی برای مجازات عاملان قاچاق ممکن می نمود، اما سایر اهداف قاچاق انسان یعنی کار و ازدواج اجباری، استخراج اعضاء و…… با این ماده قابل مجازات نیست.
همچنین ماده 842 ق.م.ا اجتماع و تبانی علیه نفوس مردم که مصادق بارزی برای قاچاق انسان می باشد را جرم دانسته است و همچنین در ماده 852 آمده است: هر کس به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگر به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر شخصاً یا توسط دیگری شخصی را برباید یا مخفی کند به حبس از پنج تا پانزده سال محکوم خواهد شد در صورتی که سن مجنی علیه کمتر از پانزده سال تمام باشد یا ربودن توسط وسایل نقلیه انجام پذیرد یا به مجنی علیه آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شود مرتکب به حداکثر مجازات تعیین شده محکوم خواهد شد و درصورت ارتکاب جرایم دیگر به مجازات آن جرم نیز محکوم می گردد.
تبصره: مجازات شروع به ربودن سه تا پنج سال حبس است.
ملاحظه می شود در این ماده آدم ربایی جرم انگاری شده است و ماده قانونی فوق برای هر گونه اقدام به قصد ربودن اشخاص انجام شود و منجر به آسیب افراد شامل آسیب جسمی یا حیثیتی گردد مجازاتی متناسب پیش بینی کرده است. همچنین مواد 857 و 859 در خصوص ربودن یا اخفای اطفال مطرح شده است.
یکی دیگر از گونه های مهم قاچاق انسان انتقال زنان به خارج از کشور برای مقاصد جنسی و ارتکاب جرم در ممالک مختلف است که این نکته یادآور ویژگی فراملی بودن جرم قاچاق انسان می باشد.
در ارتباط با ورود و خروج غیر قانونی از کشور نیز قوانینی حاکم است از جمله اینکه ورود و خروج اشخاص از مرزهای کشور به شکل مهاجرت های غیر قانونی بدون رعایت قوانین و مقررات گمرکی و بدون اسناد و مدارک معتبر صورت بپذیرد ممنوع است.
مطابق قانون گذرنامه، «گذرنامه سندی است که از طرف ماموران صلاحیتدار دولت برای مسافران اتباع ایرانی به خارج و اقامت در خارج و یا مسافرت از خارج به داخل ایران داده می شود که اتباع ایرانی برای خروج از کشور و یا اقامت در خارج و یا مسافرت از خارج به ایران باید تحصیل گذرنامه نمایند. خروج از کشور بدون ارائه گذرنامه یا مدارک مسافرت مذکور در این قانون ممنوع است. »
همچنین مطابق ماده واحده قانون مجازات عبور دهندگان اشخاص به شکل غیر مجاز از مرزهای کشور، مقرر می دارد: هر کس که دیگری را به طور غیر مجاز از مرز عبور دهد یا موجبات عبور غیر مجاز دیگران را تسهیل یا فراهم نماید مجرم و قابل مجازات شناخته شده و به یکی از مجازاتهای مقرر در ماده واحده مصوب محکوم خواهد شد و در صورتی که عبور دهنده، مخل امنیت بوده و محارب و مفسد فی الارض شناخته نشود به دو تا ده سال حبس محکوم می شود.
علیرغم وجود موادقانون مجازات اسلامی در خصوص جرایم علیه اشخاص، آدم ربایی، حد قوادی و…. و قوانین فوق الذکر خلاء قانونی شدید تری در خصوص مبارزه با قاچاق انسان در ایران اسلامی احساس می گشت گرچه قوانین مذکور هر کدام به نوعی از بازدارندگی برخوردار بود اما از جامعیت و کمال مورد نظر در مورد تمامی جوانب قاچاق انسان بهره مند نبود. علی الاخصوص که روند رو به رشد قاچاق زنان و دختران ایرانی نگرانی های عمومی را بر می انگیخت.
در همین راستا به جهت رفع خلاء قانونی هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت خارجه لایحه ای را تحت عنوانلایحه مبارزه با قاچاق انساندر فروردین 1383 مشتمل بر 8 ماده تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد که پس از بحث و بررسی های مستمر سرانجام در تاریخ 28 تیر ماه 1383 تحت عنوان قانون مبارزه با قاچاق انسان به تصویب رسید.
قواعد ماهوی مربوط به بزه قاچاق انسان
قاچاق انساناز سالها قبل در ایران رواج داشته و بر همین اساس، قوانینی هم برای سرکوب آن وضع شده است. این قوانین عموماً ناظر به جنبه غالب قاچاق انسان یعنی قاچاق به منظور بهره کشی جنسی است. رویکرد جنسیتی به قاچاق انسان که برگرفته از مقررات بین المللی از یک طرف و واقعیت های موجود در زمان تصویب آن قوانین از طرف دیگر است، با تصویب قانون مبارزه با قاچاق انسان در سال 1383 دگرگونی محسوسی یافت. علت این دگرگونی را که ناظر به جنبه های مختلف قاچاق انسان و همچنین توسعه در مفهوم قاچاق انسان است، باید در شیوه های نوین ارتکاب آن و توسعه حقوق بشر و مفاهیم وابسته به آن در سطح بین المللی جستجو کرد.
قانون مبارزه با قاچاق انسانهمانند هر قانون دیگری، پس از طی مراحلی به صورت قانون در آمده است. سیر تدوین و تصویب قانون متضمن نکاتی است که وارسی آنها موجب درک بهتر سیاست جنایی قانونگذار در امر مبارزه با پدیده قاچاق انسان خواهد شد. منشا و خواستگاه جرم انگاری قاچاق انسان در حقوق ایران که با تصویب قانون فوق تبلور یافته است، علاوه بر ضرورت های عینی جامعه ایرانی به دلیل شیوع موارد قاچاق انسان، حفظ وجه بین المللی در زمینه اهتمام به حقوق بشر و مبارزه با موارد نقض شدید آن است که به راحتی می توان این موارد را در اسناد به جامانده در فرایند تصویب این قانون و از خلال اظهار نظر مسئولین امر در این رابطه استخراج کرد.

سازمان دهی تحقیق

مطالب در این نوشتار دردو فصلارائه می شود، در فصل اولقواعد ماهوی جرم قاچاق انسان و عناصر سه گانه تشکیل دهنده آنو همچنین مجازات های مقرر برای این جرم ذکر می شود.

در فصل دوم بهبیان قواعد شکلی جرم قاچاق انسان، ضبط وتوقیف اموال متهمین وانواع حمایت از بزه دیدگان این جرممی پردازیم.

فهرست مطالب
مقدمه 9

قواعد ماهوی و شکلی ناظر بر تعقیب کیفری بزه قاچاق انسان و حقوق بزه دیدگان این جرم 11

فصل اول: قواعد ماهوی مربوط به بزه قاچاق انسان 14

مبحث اول: عناصر تشکیل دهنده جرم 15
گفتار اول: عنصر قانونی 16
الف ) عنصر قانونی جرم قاچاق انسان 16
ب) عنصر قانونی جرایم در حکم قاچاق انسان 19
ج) مواد اختصاص یافته به تعریف جرم قاچاق انسان و جرایم ملحق به آن در پروتکل الحاقی به کنوانسیون پالرمو 21
گفتار دوم: عنصر مادی جرم 24
الف) رفتارهای مصداق عمل مجرمانه در جرم قاچاق انسان 24
ب) شرایط مادی لازم برای تحقق جرم 30
1- تاثیر رضایت یا عدم رضایت بزه دیده 30
2- وسایل مورد استفاده در ارتکاب جرم 34
3- اهمیت جابجایی مکانی و ضرورت یا عدم ضرورت انتقال بزه دیده به کشور دیگر 39
گفتار سوم: عنصر معنوی یا روانی جرم 42
الف) علم مجرمانه 43
ب) سوء نیت عام در ارتکاب جرم قاچاق انسان 44
ج) سوء نیت خاص و مقاصد مرتکب از انجام اقدامات مجرمانه 46
مبحث دوم: سایر قواعد ماهوی مربوط به تعقیب جرم قاچاق انسان 49
گفتار اول: مجازات های اصلی 50
الف) الزامات مندرج در پروتکل الحاقی راجع به مجازات اشخاص حقیقی و یا حقوقی 51
ب) مجازاتهای اصلی مقرر در حقوق ایران 53
الف ) مجازاتهای تکمیلی و تبعی 57
ب ) ضبط و مصادره اموال و عواید مجرمانه در بزه قاچاق انسان 58

فصل دوم: قواعد شکلی مربوط به تعقیب بزه قاچاق انسان و حقوق بزه دیدگان این جرم 63

مبحث اول: قواعد شکلی مربوط به تعقیب جرم قاچاق انسان 63
گفتار اول: عدم ضرورت شکایت شاکی خصوصی 65
گفتار دوم: امکان بهره گیری از فنون و شیوه های مخصوص و فوق العاده در تحقیق و تحصیل ادله جرم 66
گفتار سوم: ضبط و توقیف اموال متهمین در طی رسیدگی کیفری به جرم قاچاق انسان 69
گفتار چهارم: حمایت از شهود و مطلعین در جرم قاچاق انسان 71
مبحث دوم: حقوق بزه دیدگان و حمایت از آنها در جرم قاچاق انسان 82
گفتار اول: حق بزه دیده مبنی بر دخالت موثر در فرآیند کیفری 82
گفتار دوم: حق بزه دیده مبنی بر دریافت غرامت و جبران خسارت 85
گفتار سوم: حق بزه دیده مبنی بر دریافت اجازه اقامت در کشور میزبان و یا دریافت مساعدت برای بازگشتن به وطن خود 90
نتیجه‌گیری و پیشنهادات 104
منابع و مآخذ 126
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان

The post قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان appeared first on مرسی فایل.

لینک منبع و پست :

قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگانhttp://mer30file.ir/%d9%82%d9%88%d8%a7%d8%b9%d8%af-%d9%86%d8%a7%d8%b8%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d9%82%d8%a7%da%86%d8%a7%d9%82-%d8%a7%d9%86%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%aa%d8%b9%d9%82%db%8c%d8%a8-%da%a9%db%8c%d9%81%d8%b1%db%8c/

قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه …
fileina.com/product-75244-قواعد%20ناظر%20بر%20قاچاق%20انسان%20و%20تعقيب%20کي…‎Cachedfileina.com,فروشگاه ساز فایلینا,هدف از این پایان نامه قواعد ناظر بر قاچاق انسان و
تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان مورد بررسی قرار می گیرد.
Images for قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان

قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه …
porojhe.ir/قواعد-ناظر-بر-قاچاق-انسان-و-تعقیب-کیفری/‎Cached8 مارس 2018 … عنوان این مقاله : قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه
دیدگان. هدف از این پایان نامه قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید
بر حقوق بزه دیدگان مورد بررسی قرار می گیرد. دانلود مستقیم فایل. به شما بازدید
کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای دانلود مقالات بیشتر به سایت …
[PDF] ﻗﺎﭼﺎق اﻧﺴﺎن در ﺣﻘﻮق ﻛﻴﻔﺮي اﻳﺮان ﭼﻜﻴﺪه
clr.modares.ac.ir/article_2781_b1d44f8ca06686788028712ef6f810d0.pdf‎Cached
Similar12 جولای 2008 … ﻗﺎﭼﺎق اﻧﺴﺎن در ﺣﻘﻮق. ﻛﻴﻔ …ﺮي. 102. اﻧﺴﺎن، ﺣﻘﻮق ﺑﺸﺮ ﺑﺰه. دﻳﺪﮔﺎن. (. ﺣﻖ ﺣﻴﺎت، ﻛﺮاﻣﺖ اﻧﺴﺎﻧﻲ و …) را
ﻧﻘﺾ ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ، ﺑﺎ ﺗﺮوﻳﺞ ﻓﺤﺸﺎ. ﺑﻪ اﺻﻮل اﺧﻼﻗﻲ ﺧﻠﻞ وارد ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ، از ﻧﻈﺮ ﺑﻬﺪاﺷﺘﻲ ﻣﻮﺟﺐ ورود و ﺷﻴﻮع … وﺿﻊ
ﻗﻮاﻧﻴﻦ ﺷﺪﻳﺪ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﻲ ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎﻗﭽﻴﺎن ﻣﺒﺎرزه . ﻛﻨﻨﺪ. در ﻣﻴﺎن ﻛﺸﻮرﻫﺎي اروﭘﺎﻳﻲ، ﻳﻮﻧﺎن در ﺻﻒ ﻣﻘﺪم اﻳﻦ ﻣﺒﺎرزه ﻗﺮار
دارد . ﻗﺎﻧﻮن ﻛﻴﻔﺮي ﺟﺪﻳﺪ. ﻳﻮﻧﺎن، ﻣﺠﺎزات. 10. ﺳﺎل ﺣﺒﺲ را ﺑﺮاي ﻗﺎﭼﺎﻗﭽﻴﺎن اﻧﺴﺎن ﭘﻴﺶ.
[PDF] ﻗﺎﭼﺎق زﻧﺎن ﺑﻪ ﻗﺼﺪ ﻓﺤﺸﺎ
www.ensani.ir/storage/Files/20121212124540-9580-6.pdf‎Cached
Similar12 دسامبر 2012 … ﻗﺎﭼﺎق زﻧﺎن ﺑﻪ ﻗﺼﺪ ﻓﺤﺸﺎ. (. از ﻣﻨﻈﺮ ﻓﻘﻪ ﺟﺰاﯾﯽ و ﺣﻘﻮق ﮐﯿﻔﺮي. ) ﮐﯿﻮﻣﺮث ﮐﻼﻧﺘﺮي. *. . ﻣﺤﻤﺪ. زارﻋﯽ. *. *.
ﭼﮑﯿﺪه. ﻗﺎﭼﺎق زﻧﺎن اﮔﺮ. ﭼﻪ رﯾﺸﻪ در ﮔﺬﺷﺘﻪ. ﻫﺎي دور دارد اﻣﺎ در دﻫﻪ. ﻫﺎي اﺧﯿﺮ ﺷﮑﻞ ….. راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺑﺰه. دﯾﺪﮔﺎن
ﺑﺮاي ﻓﺤﺸﺎ را وﻟﻮ ﺑﺎ رﺿﺎﯾﺖ اﯾﺸﺎن ﻣﺴﺘﻮﺟﺐ ا. ﻟﺘﺰام دوﻟﺖ. ﻫﺎ ﺑﻪ ﻣﺠﺎزات. ﻣﺮﺗﮑﺒﯿﻦ داﻧﺴﺘﻪ ﺑﻮد . ﻣﺎده. 1ي. «
ﻗﺮارداد ﺑﯿﻦ. اﻟﻤﻠﻠﯽ راﺟﻊ ﺑﻪ ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي از ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ ﻧﺴﻮان ﮐﺒﯿﺮه. » 11(. اﮐﺘﺒﺮ. 1933. ﺑﻪ).
بررسی تطبیقی حقوق بزه دیدگان در مراحل تعقیب و تحقیق در قانون …
jclr.atu.ac.ir/article_7814.html‎Cachedبسیاری از نوآوری‌های قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392 با پیروی از رهیافت‌های
نوین عدالت کیفری نظیر عدالت ترمیمی، بزهدیدهشناسی حمایتی، در قلمروی حقوق و
حمایت‌های بایسته از بزهدیدگان رخ داده است. پیش‌تر این رویکرد را در اساسنامه و آیین
دادرسی دیوان کیفری بین‌المللی –حاصل همکاری و تعامل آرای نمایندگی‌های حقوقی اکثر

[PDF] ﺷﺪن ﺟﺮم در ﻗﻠﻤﺮو ﺣﻘﻮق ﮐﯿﻔﺮي ﺷﮑﻠﯽ اﯾﺮان آﺛﺎر ﺟﻬﺎﻧﯽ – فصلنامه پژوهش حقوق کیفری
jclr.atu.ac.ir/article_3956_fa2ce5ce3f0f68de569d728c54769b17.pdf‎Cached2 مارس 2014 … و ﺣﻘﻮق ﮐﯿﻔﺮي ﺷﮑﻠﯽ ﺷﺎﻣﻞ ﺗﻐﯿﯿﺮ و ﺗﻌﺪﯾﻞ ﺑﺮﺧﯽ. اﺻﻮل. و ﻗﻮاﻋﺪ ﺣﺎﮐﻢ ﺑﺮ آﯾﯿﻦ دادرﺳﯽ ﮐﯿﻔﺮي، ﭘﯿﺶ. ﺑﯿﻨﯽ ﺑﺮﺧﯽ
ﻧﻬﺎدﻫﺎي ﺗﺨﺼﺼﯽ. رﺳﯿﺪﮔﯽ. ﮐﻨﻨﺪه و ﺣﻘﻮق ﻣﺘﻬﻤﺎن و ﺑﺰه. دﯾﺪﮔﺎن، اﻧﺠﺎم داده اﺳﺖ . ﻣﻌﮑﻮس ﺷﺪن اﺻﻞ …. ﺳﺎﯾﺮ
ﺣﻘﻮق و آزادي. ﻫﺎي ﺗﻤﺎﻣﯽ اﻓﺮاد اﺟﺘﻤﺎع ﺑﻪ. دﺳﺖ ﻣﯽ. آﯾﺪ . ﺑﺎوﺟﻮداﯾﻦ، ﻗﻮاﻋﺪ دادرﺳﯽ ﻧﺎﻇﺮ ﺑﺮ ﺟﺮم. ﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ
اﻫﺪاف دﯾﮕﺮي ﻧﯿﺰ دﻧﺒﺎل ﮐﺮده اﺳﺖ . ارﺗﺒﺎط ﻧﺰدﯾﮏ اﯾﻦ. ﮔﻮﻧﻪ ﺟﺮم. ﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﺴ. ﺌﻠﻪ.
[PDF] چکیده واژگان کلیدی دانشجوی دوره دکتری تخصصی حقوق کیفری وجرم …
jil.bonabiau.ac.ir/article_525087_bdaf411a397797ea666626a1089291a4.pdf‎Cached
Similarضمن تاکید بر مبارزه با برده داری ، قاچاق انسان راازمصادیق برده داری نوین شمرده و بر
لزوم حمایت همه. جانبه ی کشورهاازحقوق بزه … این تدابیر پیشگیرانه و حمایتي را تا
حدودی درآموزه های دیني ناظر برجلوه های. اولیه ی قاچاق انسان نیز مالحظه … بزه دیدگان
درقبال نقض جنبه های گوناگون حقوق بشر در فرایند قاچاق اشخاص. بررسي نماییم . -1.
مجموعه مقالات همایش ملی قانون آیین دادرسی کیفری سال 1392 در بوته نقد
www.civilica.com/Papers-HOGOG01=همایش-ملی-قانون-آیین-دادرسی-کیفری-سال-1392-در-بوته-نقد.html‎Cached
Similarمجموعه مقالات همایش ملی قانون آیین دادرسی کیفری سال 1392 در بوته نقد (National
Congress on criticized of the Code of Criminal Procedure in 1392) سال 1394 در
شهر مراغه توسط انجمن حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه ، برگزار … تامین امنیت بزه
دیدگان در فرآیند تحقیقات مقدماتی (در پرتو قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392)
.
پایان نامه ها – دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری
ujsas.ac.ir/page/219/‎Cachedحمید چاوشی, حقوق جزا و جرم شناسی, قاچاق کالا از منظر حقوق کیفری، موازین فقهی(با
تاکیدبر رویه قضایی), دکتر ناصر قاسمی, آیت اله خلیل قبله ای, ۱۳۸۷/۰۸/۰۲ … محمد
رضا حدادزاده نیری, حقوق جزا و جرم شناسی, سیاست جنایی ایران در قبال بزه دیدگان
جرایم جنسی به عنف با تاکید بر فقه امامیه, دکتر عبدالعلی توجهی, دکتر علی اکبر
فرح …
موضوعات دفاع شده کارشناسی ارشد – دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری
ujsas.ac.ir/content/930/‎Cached
Similarحمید چاوشی, حقوق جزا و جرم شناسی, قاچاق کالا از منظر حقوق کیفری، موازین فقهی(با
تاکیدبر رویه قضایی), دکتر ناصر قاسمی, آیت اله خلیل قبله ای, ۱۳۸۷/۰۸/۰۲ … محمد
رضا حدادزاده نیری, حقوق جزا و جرم شناسی, سیاست جنایی ایران در قبال بزه دیدگان
جرایم جنسی به عنف با تاکید بر فقه امامیه, دکتر عبدالعلی توجهی, دکتر علی اکبر
فرح …
قاچاق انسان در حقوق ايران و پروتكل الحاقي به كنوانسيون پالرمو – دانلود …
download-thesis.com/…/قاچاق-انسان-در-حقوق-ايران-و-پروتكل-الحا/‎Cachedسازمان دهی تحقیق 5 بخش اول:قاچاق انسان،خصایص جرم شناختی و جایگاه پروتکل
الحاقی به کنوانسیون پالرمو در مبارزه با این جرم … بخش دوم:قواعد ماهوی و شکلی ناظر
بر تعقیب کیفری بزه قاچاق انسان و حقوق بزه دیدگان این جرم فصل اول: … گفتار
سوم: ضبط و توقیف اموال متهمین در طی رسیدگی کیفری به جرم قاچاق انسان 90
گفتار چهارم: …
[XLS] حقوق جزا و جرمشناسی
https://www.sbu.ac.ir/Cols/LAW/Documents/…/Criminal%20Law.xls‎Cached62, 1388, علی حسین نجفی ابرندآبادی, حقوق بزه دیده در فرآیند دادرسی کیفری ایران
(با تاکید بر لایحه قانون آیین دادرسی کیفری) و ایران, آبزن، مهدی, 1429. 63, 1385,
جعفر ….. 362, 1388, علی حسین نجفی ابرندآبادی, انواع حمایت از بزه دیدگان جرم
قاچاق انسان در قانون ایران و اسناد بین المللی, صادق نژاد نائینی، مجید, 1469. 363,
1393 …
مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران – خط مشی دادستانی دیوان کیفری …
www.icicl.org/details.asp?id=11‎Cached
Similarآخرین موردی که دادستانی دیوان در ارتباط با آن خطی مشی خود را تعیین و معلوم نموده
است مساله مهم جرایم جنسی می باشد که در پنجم ژوئن سال ۲۰۱۴ میلادی( ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۳)
… و تفسیری داشته و از حیث حقوقی فاقد جنبه الزامی است و تنها حکایتگر فهم و
تفسیر دادستان دیوان از اساسنامه رم و قرائت او از قوانین و مقررات ناظر به حوزه
تکالیف و …
راهبردهای حمایتی سازمان ملل‌متحد، ایران و اسلام در تأمین امنیت بزه …
law.tabrizu.ac.ir/article_1935.html‎Cached
Similarراهبردهای حمایتی سازمان مللمتحد، ایران و اسلام در تأمین امنیت بزهدیدگان و شهود قاچاق
انسان. جمال بیگی[1]. چکیده. پاس داشت عدالت و دادگستری و صیانت از شهروندان به
ویژه در مقام همکاری با کارگزاران نظام عدالت کیفری از یکسو و سیاست جنایی
افتراقی متأثر از رهیافتهای بزهدیدهشناسی حمایتی از سوی دیگر، ایجاب میکند که
امنیت …
[PDF] عناوین پایان نامه حقوق جزا و جرمشناسی عنوان پایان نامه ردیف ثزرسی تَسؼ
gorganiau.ac.ir/my_doc/gorgan//…/humanities//jaza%202.pdf‎Cachedپیشگیری از آدم ربایی و قاچاق انسان. بررسی تکرار جرم در زندان … بررسی وظایف و
رابطه دادستان، باز پرس و دادیار در حقوق کیفری ایران با تاکید بر لایحه جدید آیین
دادرسی کیفری. بررسی راهکارهای کاهش … بررسی تطبیقی حمایت از بزه دیده جرایم
جنسی در قانون مجازات اسلامی مصوب ۹۲ و قانون کیفری انگلیس. حمایت کیفری از
صغار …
مصونیت پارلمانی در حقوق کیفری
https://ganj-old.irandoc.ac.ir/dashboard?…حقوق+کیفری…‎Cachedبررسی بزه دیده‌شناسی در حقوق کیفری ایران با تاکید بر ناتوانان (معلولین) بزه
دیده … قوانین و مقرّرات کیفری ایران در مورد حمایت کیفری از ناتوانان بزه‌دیده‌ دارای
انسجام لازم نیست و اساساً مقررات پراکنده ی ناظر به این طیف از بزه‌ دیدگان، خود حاکی
از . … بررسی جرم تصرف غیرقانونی در وجوه و اموال دولتی و عمومی در حقوق کیفری
ایران …
[PDF] 281 K
jol.guilan.ac.ir/article_47_fbed9b6fde09f2cc83f3d38417c4831c.pdf‎Cached3 نوامبر 2012 … ﺑـﺎ. ﺗﺎﻛﻴـﺪ. ﺑـﺮ. اﺻﻼﺣﻴﻪ ﺳﺎل. 1389. ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺒﺎرزه ﺑﺎ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر. دﻛﺘﺮ. ﻋﺒﺎﺳﻌﻠﻲ اﻛﺒﺮي. ✉. ﮔﺮوه ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و
ﺟﺮم. ﺷﻨﺎﺳﻲ. داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ واﺣﺪ ﺗﺒﺮﻳﺰ. ﻗﺎﻧﻮﻧﮕﺬار اﻳﺮان در ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺒﺎرزه ﺑﺎ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر و ….. اﻧﺴـﺎﻧﻲ ﺑـﻪ
ﻧـﺎم ﺑﺰﻫﻜـﺎر در ﻛﻨـﺎر ﺳـﺎﻳﺮ ﺑﺰﻫﻜـﺎران و. ﺑﺰه. دﻳﺪﮔﺎن ﻣﻲ. ﺑﺎﺷﺪ ﻟﺬا در ﺗﺮﺳﻴﻢ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﻛﻴﻔﺮي ﻣﺒـﺎرزه ﺑـﺎ ﺟـﺮاﻳﻢ
ﻣﻮادﻣﺨـﺪر ﻣﺜـﻞ ﺳـﺎﻳﺮ. ﺟﺮاﻳﻢ. (. ﺟﺪا از دﻳﺪﮔﺎه ﺳﻨﺘﻲ. ) ، ﺑﺎﻳﺪ اﺻﻮل و ﻗﻮاﻋﺪ ﺣﺎﻛﻢ ﺑﺮ ﺟﺮم.
[PDF] ﭘـﺬﯾﺮ آﺳﯿﺐ دﯾﺪﮔﺎن ﺑﺰه از اﻓﺘﺮاﻗﯽ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺗﻮﺟﯿﻬﯽ دﻻﯾﻞ ﺟ – مجله تحقیقات حقوق …
jlap.srbiau.ac.ir/article_7893_703654ecf6d01a2b0bccb9163cea9218.pdf‎Cached
Similarﻭﺍﮊﻩ. ﻫﺎ. ﺑﺰه. دﯾﺪﮔﺎن. آﺳﯿﺐ. ﭘﺬﯾﺮ،. ﺳﯿﺎﺳﺖ. ﺟﻨﺎﯾﯽ. اﻓﺘﺮاﻗﯽ،. ﺑﺰه. دﯾﺪه. ﺷﻨﺎﺳﯽ،. ﺣﻤﺎﯾﺖ،. آﻣﻮزه. ﻫﺎي. ﻋﻠﻮم.
ﺟﻨﺎﯾﯽ،. ﻗﻮاﻧﯿﻦ. اﯾﺮان. *. داﻧﺸﺠﻮي. دﮐﺘﺮي. ﺣﻘﻮق. ﮐﯿﻔﺮي. و. ﺟﺮم. ﺷﻨﺎﺳﯽ. داﻧﺸﮕﺎه. آزاد. اﺳﻼﻣﯽ. واﺣﺪ. ﻋﻠﻮم
….. ﻣﺒﺎرزه. ﺑﺎ. ﻗﺎﭼﺎق. اﻧﺴـﺎن. 1383. ،. ﺗﺒﺼـﺮه. 3. ﺑﻨـﺪ. ب. ﻣـﺎده. 621 .ق .م. ت. و. ب. 1375 . دﯾﮕﺮي،.
ﭘﯿﺶ. ﺑﯿﻨﯽ. ﺿﻤﺎﻧﺖ. اﺟﺮاﻫﺎي. ﺗﮑﻤﯿﻠـﯽ. و. ﺗﺘﻤﯿﻤـﯽ. در. ﮐﻨـﺎر. ﻣﺠـﺎزات. اﺻـﻠﯽ. ﺟـﺮاﯾﻢ. ﻋﻠﯿـﻪ. اﺷﺨﺎص. آﺳﯿﺐ.
ﭘﺬﯾﺮ.
[DOC] عناوین کل پایان نامه های مصوب حقوق جزا جامعه المصطفی- واحد کابل
afghanistan.miu.ac.ir/uploads/FormDefa9501.docx‎Cachedبریالی خاطری, بررسی اخلاق قضایی در اسناد بین المللی و قوانین افغانستان, حقوق
جزا و جرم شناسی. ثناء الله فائز, عنصر روانی در جرایم عمدی از منظر فقه و حقوق
کیفری افغانستان, حقوق جزا و جرم شناسی. جان محمد باهر فرهادی, اصول شکلی حاکم بر
تحقیق و تعقیب جرایم در اجرائات جزایی افغانستان, حقوق جزا و جرم شناسی. جعفر
احسانی …
بررسی قاچاق زنان در اسناد بین المللی و حقوق جزایی ایران – داتستان
www.datestan.ir/429.html‎Cachedیکی از این نشانه¬ها، تصویب قانون مبارزه با قاچاق انسان مصوب 1383 است که در عین
حال که قرینه¬ای بر وجود این پدیده است واکنش مناسب قانونگذار به آن نیز محسوب می¬
شود. علیهذا در راستای این مهم پژوهش حاضر تلاشی جهت تحلیل ساختاری این پدیده در
نظام حقوقی بین¬المللی و همچنین در فراسوی آن نگاهی به تدابیر و سیاست¬های
کیفری …
[PDF] اصل مقاله (815 K) – مطالعات اوراسیای مرکزی
https://jcep.ut.ac.ir/article_52981_2246f4287cdaef01e4d9a14d3af18d73.pdf‎Cachedبا قاچاق انسان در سه پهنا جای می دهد: نگرانی از این موضوع در قالب نشستهای وزرا و
کارشناسان،. همکاریهای فنی با سازمانهای … تدبیرهای حقوقی، جرمهای سازمان یافته
فراملی، سازمانهای منطقهای، سازمان همکاری اقتصادی (اکو)، قاچاق. انسان. ۱ .اینترپل. ۲.
کوپل ….. حقوق مهاجران، حمایت از بزه دیدگان و تعقیب قاچاقچیان متمرکز بود. بر اساس
توافق.
[PDF] اصول جرم انگاري در فضاي سايبر )با رويكردي انتقادي … – مجلس و راهبرد
nashr.majles.ir/article_41_33bb5509a8db1d35c6618804ea86a9e3.pdf‎Cached
Similarجرائم سايبري به اقتضاي ويژگي هايي از قبيل سهولت ارتكاب جرم، كثرت بزه ديدگان
و كم سن. بودن اغلب مجرمان آن، در كنار … مسئوليت كيفري اشخاص حقوقي براي مقابله
همه جانبه با جرم ضروري است. در نهايت، قانونگذار مي … كه در ابتدا براي آسايش و رفاه
هرچه بيشتر انسان ها مورد بهره برداري قرار مي گرفت به تدريج. به ابزاري براي مجرمان،

عناوين پايان نامه هاي جزا و جرم شناسي – سايت گروه حقوق دانشـگاه آزاد …
dol.mshdiau.ac.ir/index.php?option=com…id…‎Similar17 ژانويه 2013 … بررسي موضوع قاچاق انسان در حقوق ايران و اسناد بين المللي. 6. 38300058. خان احمدي.
حسن …. بررسي علل وقوع و راههاي پيشگيري از چهار جرم شايع نظامي(با تأكيد بر
استان خراسان رضوي). 9. 38503892. سلطاني … وضعيت حمايت از بزه ديدگان سرقت در
حقوق كيفري ايران با تكيه بر بزه ديدگان شهر مشهد. 7. 38600539.
[PDF] اصل تناسب تأمین و جایگاه آن در نظام دادرسی کیفری ایران – مجله حقوقی …
www.jlj.ir/article_26775_17267b23927cbcaae73120c077e87e53.pdf‎Cached12 مه 2015 … مقررات ناظر. به استفاده از زور در مواجهه با شورش. های داخلی و قواعد حقـوق کیفـری. )اعم
از داخلی یا بین. المللی( مطرح می. شود. 2. تـذکر اینکـه، تناسـب یـک اصـل ….. نسبت
به بزه. دیدگان یا شهود باید متناسب با ضرورت امر بوده و به همین تناسب، حقوق. دفاعی
متهم یا اقتضائات و لوازم یک دادرسی منصفانه را محدود نماید.
[PDF] Microsoft Word – مجله83-حقوق.doc – دانشگاه علوم اسلامی رضوی
paper.razavi.ac.ir/index.php/ka/article/download/5454/746‎Cachedآموزههای حقوق کیفری، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، شماره ۱۲، پاییز – زمستان ۱۳۹۵ …
این در حالی است که تنها ازدواج اطفال و قاچاق انسان با انگیزه ازدواج …. با وجود این، عدم.
کارآمدی و اثربخشی این تدابیر در کاهش و حذف ازدواجهای اجباری و نیز نیازهای. بزه
دیدگان به تدابير حمایتی، موجب شده که در کنار این سازوکارها از ابزارهای کیفری.
قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه …
moshtare.ir/…/قواعد-ناظر-بر-قاچاق-انسان-و-تعقیب-کیفری-آن-با-تاکید-بر-حقوق-بزه-دیدگان?…‎Cached12 مارس 2018 … هدف از این پایان نامه قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق
بزه دیدگان مورد بررسی قرار می گیرد. دانلود مستقیم فایل. به شما بازدید کننده محترم
پیشنهاد میکنیم برای دانلود مقالات بیشتر به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیه مقاله
ها به صورت اشتراکی و تایید شده در سایت قرار گرفته و همگی …
قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقيب كيفري آن با تاكيد بر حقوق بزه …
thesis.jahanblog.net/post-80001.html‎Cached11 مارس 2018 … دانلود پايان نامه رشته حقوق. قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقيب كيفري آن با تاكيد
بر حقوق بزه ديدگان. مقدمه. قانون مجازات اسلامي با طرح مسائل مهمي در خصوص جرايم
اشخاص و اطفال، آدم ربايي، حد قوادي و مجازات قواد از جمله قوانين كيفري موثر و مرتبط
با بزه قاچاق انسان مي باشد. اين قانون در ماده 242 قوادي را اينگونه تعريف …
دانلود کامل قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر …
saltiti.ir/دانلود-کامل-قواعد-ناظر-بر-قاچاق-انسان-2/‎Cached11 مارس 2018 … دانلود پایان نامه رشته حقوق. قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید
بر حقوق بزه دیدگان. مقدمه. قانون مجازات اسلامی با طرح مسائل مهمی در خصوص جرایم
اشخاص و اطفال، آدم ربایی، حد قوادی و مجازات قواد از جمله قوانین کیفری موثر و مرتبط
با بزه قاچاق انسان می باشد. این قانون در ماده ۲۴۲ قوادی را اینگونه …
بایگانی‌های قاچاق انسان در حقوق بین الملل – شیک
unifilee.ir/shic/tag/قاچاق-انسان-در-حقوق-بین-الملل/‎Cachedقواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان. 16
ساعت ago دسته‌بندی نشده 0. دسته بندی حقوق فرمت فایل doc حجم فایل 190 کیلو
بایت تعداد صفحات 129 پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود
دانلود پایان نامه رشته حقوق قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید
بر …
جهانی شدن مقابله با قاچاق انسان و تأثیر آن بر سیاست جنایی تقنینی …
sspp.iranjournals.ir/article_2553.html‎Cached
Similarکلید واژهها: قاچاق انسان، دادگاههای بینالمللی کیفری، دیوان بینالمللی کیفری،
جنایت علیه بشریت، سیاست جنایی تقنینی. 1- مقدمه. به گواهی تاریخ، “برده …. با
توجه به این مسئله که همواره قواعد حقوقی مشترک نشئت گرفته از فرهنگهای حقوقی
مختلف وجود دارد، روند جهانیشدن حقوق کیفری نیز پویا و متحول است. مراد از جهانیسازی
حقوق …
وبلاگ حقوقي(( عليرضا داوطلب)) – وجوه اختلاف حقوق بزه ديده در اعلاميه …
alirezadavtalab-law.blogfa.com/post/513‎Cached
Similar31 ژانويه 2014 … بزه دیده در حقوق کیفری با عناوینی چون مجنی علیه و یا شاکی مورد توجه قانون گذار
قرار گرفته و در متون فقهی نیز به زیان دیده از جرم به طور کلی مجنی علیه اطلاق می ….
اشاره به رفتار توأم با احترام با بزه دیدگان نیز تأکید می کند، چنانچه که در
ماده4اعلامیه مقرر می دارد:«با بزه دیدگان باید با هم دردی و احترام به کرامت آنان …
همایش ملی قانون آیین دادرسی کیفری سال 1392 در بوته نقد – Symposia.ir
https://www.symposia.ir/HOGOG01‎Cachedحق اطلاع رسانی و تامین خسارات بزه دیدگان در فرآیند تحقیقات مقدماتی ( درپرتو
قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392) · راهبرد مخدوش قوانین … حقوق شهروندی ناظر
بر تحقیقات مقدماتی دادسرا با رویکردی بر قانون آیین دادرسی کیفری 1392 …
دادرسی کیفری افتراقی نسبت به اطفال بزهکار با تأکید بر قانون جدید آئین
دادرسی کیفری.
سلیمان رحمانی سامانی – موضوعات کارنشده حقوق جزا و جرم شناسی
saman2831.blogfa.com/post/9‎Cached
Similarسلیمان رحمانی سامانی – موضوعات کارنشده حقوق جزا و جرم شناسی – پاسخ گویی به
سوالات حقوقی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق. … ديوان کيفري بين
المللي; 49-ساز و کارهاي حمايت از حقوق کودک در برابر مجازات و تنبيه از نظر فقه و
حقوق; 50-اجراي احکام کيفري در نظام دادرسي ايران در پرتو ملاحظات حقوق بشري با
تاکيد بر …
روز نارنجی یادآور رنج زنان – هفته نامه صوراسرافیل
sooreisrafil.com/print?id=روز_نارنجی_یادآور_رنج_زنان‎Cached
Similarمولاوردی با بیان اینکه در دنیا رنگ نارنجی به منظور محو خشونت علیه زنان انتخاب شده
است گفت : انتخاب این رنگ به شکل سمبلیک و یک فعالیت نمادین برای یادآوری
کردن …. «بزه ديدگان اشخاصي‌اند که در پي فعل ها يا ترک فعل هاي ناقض قوانين
کيفري دولت‌هاي عضو از جمله قوانيني که سوء استفاده‌هاي مجرمانه از قدرت را ممنوع
کرده‌اند (به …
سایت شخصی، پایگاه تحلیل های حقوقی – موضوعات کار تحقیقی 1 …
www.uozlaw.blogfa.com/post-46.aspx‎Cached
Similarاصول و قواعد حاکم بر صدور قرارهای تأمینی در حقوق کیفری ایران و انگلستان. آزار
جنسی کودکان و … بررسی حقوقی – جرم شناختی بزه دیدگی های بی پاسخ در نظام
عدالت کیفری ایران. پلیس و راهبردهای … آسیب شناسی اجتماعی اجرای مجازاتهای
تعزیری نامتناسب در نظام عدالت کیفری با تاکید بر نظام حقوقی ایران. آسیب
شناسی اجرای …
مشاوره حقوقی آنلاین ، تلفنی | قانون آیین دادرسی کیفری جدید در یک …
mohammadtehrani.moshavere.net/?action=view&postId=2492‎Cached15 ژوئن 2015 … قانون آئین دادرسی کیفری جدید با تغییرات عددی، شکلی و ماهوی گسترده در قانون
آئین رسیدگی کیفری و نحوۀ تعقیب متهم، نوعاً گرایش بر اعمال ” اصل تفسیر مُضیّق
به نفع متهم”، رعایت اصول و هنجارهای حقوق شهروندی و بشری و تلاش برای تحقق نظام
دادرسی عادلانه نسبت به شاکی، متهم، بزه دیده، شاهد، مطلع، وکیل و مانند …
[PDF] حقوق جزا و جرم شناسي
iaubushehr.ac.ir/…/حقوق+کیفری…/472de139-f613-4285-bdd3-97e609500d39‎Cached
Similarتعزیرات حكومتی در رسيدگی به جرم. قاچاق كاال و ارز. 1 . ابراهيم ارتشی. بهرام فرهمند
صابر. اسماعي. ل عبدالهی. مطالعه ي مبانی جرم انگاري در پرتو. اندیشه هاي كيفري. 2 …
تحليلی راهبردهاي حمایت از بزه. دیده در اسناد بين المللی و حقوق. كيفري ایران. 32.
محمدرضا منفرد. مهدي نيک نفس. اسماعيل عبدالهی. بررسی و مطالعه راهبردهاي مبارزه با.
اطفال «بزهکار» و «بزه دیده» در حقوق فرانسه(1)
https://hawzah.net/fa/…/اطفال-بزهکار-و-بزه-دیده-در-حقوق-فرانسه(1)‎Cachedبنابراین، نمی توان او را با یک انسان بزرگسال مقایسه کرد. به همین جهت بود که در
فوریه 1945 میلادی، قانونی به صورت تصویب نامه قانونی، تهیه و تصویب شد که
برای نخستین بار، نظام حقوقی ناظر به اطفال بزهکار را از نظام حقوقی بزرگسالان
بزهکار، تفکیک کرد. قانون جزای جدید فرانسه که در مارس 1992 به تصویب رسید و
جای قانون …
تخصصی کردن ضابطین گامی‌به سوی حقوق کیفری قراردادی
www.iaujournals.ir/article_524765_0.html‎Cached
Similarچکیده: ضابطین دادگستری به عنوان مأمورانی که در خط مقدم مبارزه با جرم قرار دارند
نقش مهمی‌را در اجرای عدالت کیفری ایفا می‌کنند، زیرا آنان بر اساس قانون مکلّفند که
پس از وقوع جرم، (در جرایم مشهود بدون نیاز به دستور و در جرایم غیر مشهود با کسب
دستور از مقام قضایی) وارد عمل شوند و نسبت به کشف جرم، تعقیب و دستگیری
مجرمین، …
فایلها و مقالات دانشجویی
pelak22.blogtez.com/‎Cachedدانلود پایان نامه رشته حقوق. قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید
بر حقوق بزه دیدگان. مقدمه. قانون مجازات اسلامی با طرح مسائل مهمی در خصوص جرایم
اشخاص و اطفال، آدم ربایی، حد قوادی و مجازات قواد از جمله قوانین کیفری موثر و مرتبط
با بزه قاچاق انسان می باشد. این قانون در ماده 242 قوادی را اینگونه تعریف می کند:
قوادی …
وکالت آنلاین – نظریات مشورتی قانون مجازات اسلامی مصوب 1392-شماره 1 …
www.vekalatonline.ir/print.php?ToDo=ShowArticles&AID=27419‎Similarسوال: با توجه به تبصره ماده 11 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 مبنی بر غیر قابل
اعمال بودن قواعد عطف به ما سبق نشدن قوانین ماهوی جزایی طبق ماده 11 و با توجه به
اینکه …. مجازات هایی در مورد شخصیت حقوقی قابل تعیین و اجراء است و در مورد
شخصیت حقیقی مدیرانی که در هیأت شخصیت حقوقی مرتکب جرم شده، تعقیب
کیفری آنان برابر …
[PDF] حسین رئیسی – توانا
https://tavaana.org/sites/…/Children%27s%20Justice%20Manual.pdf‎Cachedب( بزه دیدگی کودکان. 109. 1. حقوق کیفری و حق حیات کودکان. 111. 2. واکنش های
حقوقی در قبال کودک آزاری. 118. 3. کودک آزاری و بزه دیدگی با منشا قانونی. 120. 4.
بهره کشی …. قوانین و مقررات ناظر بر حقوق کودک در کشور ما کودکی را در سنین
مختلف …… دوگانگی بین قواعد فقهی و استانداردها و ارزش های مورد تاکید کنوانسیون
حقوق. 1.
[PDF] 1392 اﺳﻼﻣﯽ ﺑﺨﺶ ﮐﻠﯿﺎت ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺠﺎزات ﺷﻨﺎﺳﯽ در دﯾﺪه ﺑﺰه ﻫﺎي – دانش و پژوهش حقوقی
ajkrl.scu.ac.ir/article_11441_c9e275121fe1c787b5f8075d9011a866.pdf‎Cached
Similarﺑﺎ ﺗﺄ. ﺳﯽ از ﺑﺎورﻫﺎي ﺟﺮم ﺷﻨﺎﺳﯽ. ﺑﺰه. دﯾﺪه ﺷﻨﺎﺳﯽ. و. ﺑﺎزﺗﺎب آﻧﻬﺎ در. ﻗﻮاﻧﯿﻦ ﮐﯿﻔﺮي ﺑﺮاي اﺟﺮا ي ﺑﻬﺘﺮ ﻋﺪاﻟﺖ
ﺟﻨﺎﯾﯽ،. ﺗﻘﻮﯾﺖ ﺟﺎﯾﮕﺎه و ﻧﻘﺶ ﺑﺰه. دﯾﺪه در ﻓﺮآﯾﻨﺪ. ﻋﺪاﻟﺖ ﮐﯿﻔﺮي. ﻣﻘﺮراﺗﯽ را در اﯾﻦ راﺳﺘﺎ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﮐﺮدﻧﺪ ….
ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ داﻧﺶ و ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﻘﻮﻗﯽ، ﺳﺎل ﺳﻮم،ﺷﻤﺎره اول، ﺑﻬﺎر و ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن. 93. ﺑﯿﺶ. ﺗﺮ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺖ. «. ﺑﺮ اﯾﻦ اﺳﺎس
ﻗﺎﻧﻮن. ﮔﺬار اﯾﺮان ﺑﺮاي اوﻟﯿﻦ ﺑﺎر در. ﻣﺎده. ي. 3. ﻗﺎﻧﻮن. ﻣﺒﺎزه. ﺑﺎ. ﻗﺎﭼﺎق اﻧﺴﺎن ﻣﺼﻮب. 34. /4/. 1383. ﻟﻔﻆ.
ﺑﺰه.
[PDF] دﯾﺪه ﻧﮕﺮﺷﯽ ﺗﺤﻠﯿﻠﯽ ﺑﺮ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﺟﻨﺎﯾﯽ ﺗﻘﻨﯿﻨﯽ اﯾﺮان دﺭ ﺯ – پژوهش ملل
https://www.rnmagz.com/images/PDF20/Pajooheshe-Mellal-20-7.pdf‎Cached11 آگوست 2017 … ﺗﻘﻨﯿﻨﯽ ﺑﻪ ﺟﻬﺖ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍز ﺑﺰه. دﯾﺪﮔﺎن ﺍﻗﻠﯿﺖ. ﻫـﺎی دﯾـﻨـﯽ. ﻣﺨﺼﻮﺻﺎً ﺑﺎ ﺗﺪوﯾﻦ ﻣﻘﺮرﺍت ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺠﺎزﺍت ﺍﺳﻼﻣﯽ در
ﺳـﺎل. 98. ﻧﮕﺮﺷﯽ ﺗﺤﻠﯿﻠﯽ ﺑﺮ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﺟﻨﺎﯾﯽ ﺗﻘﻨﯿﻨﯽ اﯾﺮان دﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﮐﯿﻔﺮي اﺯ …. *Victim … ﺍوﻟﯿﻦ ﺑﺎر
در ﻣﺘﻮن ﺣـﻘـﻮﻗـﯽ. ﺍﺳﺘﻔﺎده ﻧﻤﻮدﻧﺪ (ﮐﯽ. ﻧﯿﺎ،. 1370. ) و ﭘﺲ ﺍز آن ﺑﻪ ﺗـﻨـﺎوﺏ و. ﺗﻌﺪد ﺍز ﺳﻮی ﺻﺎﺣﺐ. ﻧﻈﺮﺍن و
ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﮔﺎن ﺍﺳﺘﻔﺎده ﮔﺮدﯾﺪ در. ﺑﻌﺪ ﻣﻘﺮرﺍت و ﺟﻨﺒﻪ. ﺗﻘﻨﯿﻨﯽ ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺒﺎرزه ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎق ﻣﺼـﻮﺏ.
بانک علمی | BANK ELMI – صفحه 3 از 6494 – فروشگاه فایل
bankelmi.ir/page/3/‎Cachedعنوان این مقاله : قاچاق انسان در حقوق ایران و اسناد بین المللی در حال حاضر با عنایت به
تصویب پروتکل پیشگیری، سرکوب و مجازات قاچاق انسان در سال 2000 و هم چنین
قانون … عنوان این مقاله : قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر
حقوق بزه دیدگان هدف از این پایان نامه قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن
با …
دانلود مجموعه مقالات همایش ملی قانون آیین دادرسی کیفری سال 1392 در …
https://www.callforpapers.ir/…/دانلود-مجموعه-مقالات-همایش-ملی-قانون-آ/‎Cached30 آوريل 2016 … مجموعه مقالات همایش ملی قانون آیین دادرسی کیفری سال 1392 در بوته نقد ۲۰ مهر ۱۳۹۴
توسط انجمن حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و تحت حمایت سیویلیکا در شهر مراغه
برگزار گردید. به گزارش … حق اطلاع رساني و تامين خسارات بزه ديدگان در فرآيند
تحقيقات مقدماتي ( درپرتو قانون آيين دادرسي كيفري مصوب 1392)
فهرست پایان نامه های رشته حقوق(کلیه گرایشها) دانشگاه تربیت … – احقاق
www.mehdipashaeilaw.blogfa.com/post/614‎Cached
Similarاحقاق – فهرست پایان نامه های رشته حقوق(کلیه گرایشها) دانشگاه تربیت مدرس – نوشته
های پیرامون علم حقوق – احقاق. … با حق متعهدله. کرامت انسان در حقوق کيفري. جبران
دولتي خسارت بزه ديدگان مطالعه تطبيقي در حقوق ايران و انگلستان … در حقوق ايران و
انگليس). حمايت کيفري از زنان بزه ديده جرم جنسي با تاکيد بر حريم خصوصي آنان.
پاورپوینت فرکتال در معماری,پاورپوینت ,فرکتال , معماری,انسان …
sarayedaneshi.ir/tag/پاورپوینت-فرکتال-در-معماریپاورپوینت/‎Cached… بر مبنا معماری ایرانی اسلامی · قاچاق انسان در حقوق ایران و اسناد بین المللی · قواعد
ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان · تحلیل
قاچاق انسان و مبارزه با جرم آن با در اسناد بین المللی · قواعد ناظر بر قاچاق انسان و
تعقیب آن · خصوصیات و ویژگی های جرم قاچاق انسان به لحاظ سازمان یافتگی و فراملی
بودن آن …
پایان نامه های دانلودی رشته حقوق | دانلود پایان نامه و سمینار ارشد – هما تز
homatez.com/پایان-نامه-های-دانلودی-رشته-حقوق/‎Cachedا جدیدسال 90و تعیین سن مسولیت کیفری ایران و مقایسه آن با قانون ترکیه · دانلود
پایان نامه کارشناسی ارشد:یافتن نقاط ضعف و قوت و تبیین کاستی های موجود در …..
نامه ارشد رشته حقوق : بررسی سیاست جنایی دولت ، قوانین جاری و خلا های قانونی موجود
در حمایت از بزه دیدگان · پایان نامه ارشد رشته حقوق خصوصی : بررسی مسئولیت مدنی
و …
هستی ناب – کلیه عناوین پایان نامه های دفاع شده و مصوب حقوق جزا و جرم …
bagherpour40.blogfa.com/post-12.aspx‎Cached
Similarهستی ناب – کلیه عناوین پایان نامه های دفاع شده و مصوب حقوق جزا و جرم شناسی از الف
تا ث – در تمام عمر بودم در کمین لحظه ای/لحظه وصل تو یارا هستیم را ناب کرد. … 59-
آسیب شناسی اجتماعی اجرای مجازاتهای تعزیری نامتناسب در نظام عدالت کیفری با
تاکید بر نظام حقوقی ایران … 79- اصول قواعد و مقررات حاکم بر اثبات دعاوی کیفری.
دانلود برتر فایل قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با …
accessfile.ir/دانلود-برتر-فایل-قواعد-ناظر-بر-قاچاق-ان/‎Cached10 مارس 2018 … دانلود پایان نامه رشته حقوق. قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید
بر حقوق بزه دیدگان. مقدمه. قانون مجازات اسلامی با طرح مسائل مهمی در خصوص جرایم
اشخاص و اطفال، آدم ربایی، حد قوادی و مجازات قواد از جمله قوانین کیفری موثر و مرتبط
با بزه قاچاق انسان می باشد. این قانون در ماده ۲۴۲ قوادی را اینگونه …
استارفایل
starfile.aramblog.ir/‎Cachedدانلود پایان نامه رشته حقوق. قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید
بر حقوق بزه دیدگان. مقدمه. قانون مجازات اسلامی با طرح مسائل مهمی در خصوص جرایم
اشخاص و اطفال، آدم ربایی، حد قوادی و مجازات قواد از جمله قوانین کیفری موثر و مرتبط
با بزه قاچاق انسان می باشد. این قانون در ماده 242 قوادی را اینگونه تعریف می کند:
قوادی …
3 – فايل فان-فایل گستر
filefun.ir/?page=3‎Cachedقاچاق انسان در حقوق ایران و اسناد بین المللی. قیمت: 135,000 تومان. توضیحات دانلود ·
قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان · قواعد
ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان. قیمت:
47,000 تومان. توضیحات دانلود · تحلیل قاچاق انسان و مبارزه با جرم آن با در اسناد بین

حقوق بین الملل عمومی علامه طباطبایی – فهرست مقالات تخصصی حقوق …
www.yaserziaee.blogfa.com/post-513.aspx‎Cached
Similar1024- جایگاه ترمیم خسارت های وارده بر بزه دیدگان جنایات بین المللی : از منظر حقوق
بین الملل عمومی تا حقوق بین الملل کیفری، دکتر بهزاد رضوی فرد، همان. 1025-
رویکرد نظام … 1048- صلاحیت دیوان بین المللی دادگستری در اعمال حمایت
دیپلماتیک با تأکید بر قضیۀ دیالو، سهیلا کوشا، مجله تعالی حقوقی، ش 17-16 ،
1391. 1049- دلایل …
MCCIP Portal
ashkhane.pnu.ac.ir/Portal/…/ShowPage.aspx?…ID…‎Cached
Similar26 ا کتبر 2014 … قواعد و سازوکار تدوین و آماده سازی کار تحقیقی (1) و (2) نمونه کارهای تحقیقی انجام
…. 106, بررسی فقهی حقوقی رشوه در غیر مقام قضا (با تأکید بر مسأله پورسانت و
زیر میزی پزشکان). 107, بررسی فقهی حقوقی … 159, تأثیر رضایت بزه دیده و
مسئولیت کیفری و تعیین مجازات از دیدگاه فقه و حقوق. 160, أثیر فوت و …
نظریه مشورتی در خصوص مواد 44 و 92 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب …
www.mh-gh.ir/Default.aspx?tabid=55&ArtMID=512…15‎Cached27 دسامبر 2015 … مشروح پاسخ صادر شده از اداره کل حقوقی به این شرح است: منظور از « دستور ادامه
تحقيقات » كه در ماده 44 قانون آيين دادرسي كيفري مصّوب 1392 از سوي دادستان صادر
ميشود، ناظر به مواردي است كه مربوط به وظايف دادستان در امر تعقيب باشد؛ بنابراین
چنانچه ضابطان دادگستري با اطلاع از وقوع جرم غير مشهود، مراتب را براي …
پایان نامه قاچاق انسان در حقوق ايران و پروتكل الحاقي به كنوانسيون …
us15253.ly3.ir/‎Cachedهمانطور که مشهاده می کنید فایل پایان نامه قاچاق انسان در حقوق ايران و پروتكل الحاقي
به كنوانسيون پالرمو,پروژه قاچاق انسان در حقوق ايران و پروتكل الحاقي به كنوانسيون
پالرمو,پایان نامه قاچاق انسان چیست,قاچاق اعضای بدن انسان,قاچاق انسان از ایران به
ترکیه,مقاله قاچاق انسان.
تحقیق تحولات اخیر سیاست جنایی ایران در قبال اعتیاد و قاچاق مواد …
bankmaghaleh.ir/تحقیق-تحولات-اخیر-سیاست-جنایی-ایران-در/‎Cachedدر فصل دوم نیز به رویکرد قانونی در زمینه مبارزه با قاچاق مواد روان‌گردان پرداخته و مواد
قانونی را که در این زمینه موجود است بررسی و سیاست جنایی نهفته در آن و اصلاحاتی
که ….. ۳۶٫ رایجیان‌اصلی، مهرداد، حمایت از بزه‌دیدگان مواد مخدر، علوم جنایی (گزیده
مقالات آموزشی برای ارتقاء دانش دست اندر‌کاران مبارزه با مواد مخدر ایران )، جلد دوم،
انتشارات …
[PDF] اینجا – دانشگاه خاتم النبیین
khu.edu.af/wp-content/uploads/2016/11/فصلنامه-حقوق.pdf
استقالل ساختاری نهاد ناظر اساسی افغانستان و عراق و تضمین حقوق. وآزادی های اساسی.
1قاسم علی صداقت. ،)ص( پوهنمل)استادیار(، دانشجوی دکترای حقوق عمومی، عضویت
هیأت علمی، دانشگاه خاتم النبیین 1. کابل، افغانستان. چکیده. در راســتای بررســی
تطبیقــی اســتقالل ســاختاری نهادهــای ناظــر اساســی عــراق. و افغانســتان، بــا
تأکیــد …
[PDF] interpol27 M2.pdf – دانشگاه فردوسی مشهد
profdoc.um.ac.ir/articles/a/1064026.pdf‎Cachedو باورهای کلیه گروههای اجتماعی با رویکردهای فرهنگی مختلف باید توسط فرهنگ غالب
به رسمیت. شناخته شود. تبلور مفهوم … قانون گذاریهای کیفری، مرحله تعقیب
کیفری، رویههای پلیسی، اجرا و تفسیر قوانین. کیفری محل توجه قرار … عبارتند از:
کمک به بزهدیدگان مهاجر در دادگاه و کثرت گرایی فرهنگی و حقوق کیفری. فعالیتهای
نهاد …
ولی ابراهیمی – حقوق و اجتماع
shahedzamaneh.parsiblog.com/Author/ولي+ابراهيمي/‎Cached
Similar3- اعاده دادرسی یکی از طرق فوق العاده شکایت از احکام کیفری قطعی است که فقط در
دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار می گیرد. 4- اعاده دادرسی به شکل مذکور در ماده 272
قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور کیفری فقط از احکام دادگاهها امکان
پذیر است و در مورد قرارهای کیفری مانند قرار منع تعقیب ، قرار موقوفی تعقیب ، قرار

پیشنهاد موضوع – موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان
118daneshgah.com/index.php/theme/research-topics
مقایسه اثربخشی شرکت های بیمه خصوصی و دولتی از دیدگاه رضایت بیمه گذاران در
شهر x با تاکید بر بخش خسارت بیمه x …… تحلیل کیفرشناختی طبقه بندی
زندانیان; انواع حمایت از بزه دیدگان جرم قاچاق انسان در قانون ایران و اسناد بین المللی;
جایگاه یافته های جرم شناسی در نظام کیفری ایران; تروریسم و خرابکاری در قوانین
کیفری …
پاورپوینت معرفی کارآفرینی – دانلود فایل
takfilema.ir/پاورپوینت-معرفی-کارآفرینی/‎Cached23 ژانويه 2018 … عنوان این مقاله : پاورپوینت معرفی کارآفرینی. کارآفرین سازمانی کسی که تحت
حمایت یک شرکت، محصولات، فعالیت ها و تکنولوژی جدید را کشف و به بهره برداری می
رساند کارآفرین مستقل فردی که مسئولیت اولیه وی جمع آوری منابع لازم برای شروع
کسب و کار است مشخصه اصلی کارآفرین، نوآوری می باشد کارآفرینی
آخرین مقالات حقوقی – شهر دانش
sdil.ac.ir/index.aspx?pid=99&articleid=228593
24 دسامبر 2017 … ورود ثالث در داوري سرمايه گذاري بين المللي با تاکيد بر ديدگاه هاي نوين در مقررات
ايکسيد و قواعد شفافيت آنسيترال. علي مقدم ابريشمي، حامد ضمامي …. بررسي
تطبيقي حقوق بزه ديدگان در مراحل تعقيب و تحقيق در قانون آيين دادرسي کيفري
1392 با ديوان کيفري بين المللي. محسن لعل عليزاده. بزه ديده، حقوق بزه …
دانلود فایل – دانلود فایل
daneshgahfile.ir/‎Cachedقواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان. 1 روز
قبل دسته‌بندی نشده ۰. عنوان این مقاله : قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن
با تاکید بر حقوق بزه دیدگان هدف از این پایان نامه قواعد ناظر بر قاچاق انسان و
تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان مورد بررسی قرار می گیرد.
دانلود فایل – صفحه 5 از 874 – دانلود فایل
maghalee.ir/page/5/‎Cachedقواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان. 7 روز
قبل دسته‌بندی نشده ۰. عنوان این مقاله : قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن
با تاکید بر حقوق بزه دیدگان هدف از این پایان نامه قواعد ناظر بر قاچاق انسان و
تعقیب کیفری آن با تاکید بر حقوق بزه دیدگان مورد بررسی قرار می گیرد.
دفتر حقوقی بین المللی دکتر سلیمی – تقریرات درس حقوق جزای بین …
www.drsalimilaw.blogfa.com/post/15‎Cached
Similarدسته اول را حقوق بین المللی کیفری و دسته دوم را حقوق کیفری بین المللی می
گویند.ولی باید تاکید کرد که به خاطر افزایش ارتباط بین دولتها و ضرورت همکاری
آنها با یکدیگر امروزه در بیشتر موارد تفکیک و تمییز این دو دسته امری بسیار
مشکل و برخی اوقات غیر ممکن است مثلاً استرداد در معاهدات آمده است در حقوق داخلی هم آمده
است و نمی …
بازداشت موقت – سایت حقوقی محمد حسنی
https://mohammadhassani.ir/component/tags/tag/بازداشت-موقت‎Cachedبر اساس قانون اصل برائت کیفری و حقوق بزه دیدگان، قرار بازداشت موقت، به عنوان
اقدامی تبعی نسبت به 6[ در نظر گرفته شده است. …. سرانجام در
سال 1373 و با تصويب قانون تشکيل دادگاه‌هاي عمومي و انقلاب، قانون‌گذار دوباره در
بند 5 ماده 5 به صلاحيت دادگاه انقلاب در رسيدگي به تمامي جرايم مربوط به قاچاق و
موادمخدر …
فایل دانشجویی
thesis.hamrahblog.com/‎Cachedدانلود پایان نامه رشته حقوق. قواعد ناظر بر قاچاق انسان و تعقیب کیفری آن با تاکید
بر حقوق بزه دیدگان. مقدمه. قانون مجازات اسلامی با طرح مسائل مهمی در خصوص جرایم
اشخاص و اطفال، آدم ربایی، حد قوادی و مجازات قواد از جمله قوانین کیفری موثر و مرتبط
با بزه قاچاق انسان می باشد. این قانون در ماده 242 قوادی را اینگونه تعریف می کند:
قوادی …
کار تحقیقی
www.researchcar.blogsky.com/‎Cached16 ا کتبر 2017 … 11ـ اثرات جهل و اشتباه بر مسئولیت کیفری ناظر به حدود. 12ـ اجرای علنی احکام
جزایی. 13ـ احکام اجاره. 14ـ احکام فقهی حقوقی بغی. 15ـ احکام فقهی حقوقی وضعیت
اشغالگری با تأکید بر عراق و افغانستان. 16ـ احکام فقهی فرار از مالیات. 17ـ احکام
فقهی محیط زیست. 18ـ احکام فقهی و حقوقی قتل اهل کتاب. 19ـ احکام مشترک …
حقوقی – قسمت اول تحقیقات جرمشناسی
arjut.blogfa.com/post/4‎Cached
Similar6 آوريل 2013 … حقوقی – قسمت اول تحقیقات جرمشناسی – دانشجویان حقوق جزا و جرمشناسی دانشگاه
تهران. … كاربردي همواره از اصلاح و درمان مجرم و برگرداندن او به اجتماع سخن گفته مي
شود؛ بنابراين پرسش اين است كه چرا نبايد از سياست بازپروري بزه ديدگان، به
عنوان نمونة قربانيان خشونت جنسي يا قاچاق انسان سخن به ميان آورده شود؟
بیان … اکبر نقدی سپهوند
akbarnaghdi.blogfa.com/‎Cached
Similarتضمینات کیفری ناظر بر حقوق مالکیت های فکری در قوانین ایران و مقررات بین
المللی. تضمینات و تامینات قانونی شهود و بزه دیدگان درفرایند دادرسی کیفری. تظاهر
به فعل حرام از منظر فقه جزایی اسلام و حقوق کیفری ایران. تعقیب کیفری کرامت
محور با تاکید بر ضرورت احیای پلیس قضایی در حقوق ایران. تعلیق اجرای مجازات در
نظام …
بزه دیدگی زنان در افغانستان – انجمن علمی پژوهشی فقه و حقوق قضایی
www.allqaza.com/far/index…/4463-1392-02-08-10-36-35‎Cached28 آوريل 2013 … در پاسخ به پرسش فوق این بحث را مطرح کرده است که زنان افغان با انواع بزه دیدگی
های گوناگون ازقبیل قتلها، خودکوشی ها، خود سوزی ها لت و کوب، ازدواج های اجباری،
توهین و تحقیر، اختطاف، قاچاق و… روبرو بوده و دست و پنجه نرم میکنند. برای تغییر
این وضعیت باید پاسخ ها و تدابیر مناسب اتخاذ شده و در سیاست جایی …
مقالات حقوقی | کانون وکلای دادگستری استان قم
qombar.ir/aggregator/sources/5‎Cached
Similarگروه های حقوقی با سازمان دادن به اندیشه ها و گرایش های مختلف موجود در جامعه وکالت در
عین حال که عامل تقسیم کردن و متشکل ساختن وکلا به شاخه ها و بخش های گوناگون اند،
عامل نزدیک کردن گرایش های فردی ….. تبصره ۲- ضابطان دادگستری و مقامات قضایی
مکلفند بزه دیدگان جرائم موضوع این ماده را از کمک سازمان های مردم نهاد مربوطه ، آگاه
کنند.
عناوین پایان نامه های رشته حقوق – تهران رساله
tehranresale.ir/2014/11/…/عناوین-پایان-نامه-های-رشته-حقوق-دانشگا/‎Cached5 نوامبر 2014 … حقوق بزه دیده در فرآیند دادرسی کیفری ایران(با تاکید بر لایحه قانون آیین دادرسی
کیفری) و ایران. حمایت کیفری از …. چالشهای قواعد حاکم بر جرائم سازمان یافته با
موازین حقوق بشر(اسناد بین المللی و انگلیس). مطالعه تطبیقی … انواع حمایت از بزه
دیدگان جرم قاچاق انسان در قانون ایران و اسناد بین المللی. جایگاه یافته …
یادداشت حقوقی – سیاست جنایی پوپولیستی
hamidgholamilawyer.blogfa.com/post-128.aspx‎Cached
Similarدانشکده حقوق. دوره دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی. تقریرات [1] درس : سیاست
جنایی. (سیاست کیفری عمل گرا – عوام گرا). استاد : علی حسین نجفی ابرند آبادی.
گردآوری و تنظیم : زینب باقری نژاد. (دانشجوی دوره دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
دانشگاه شهید بهشتی ). بازنگری :مجید صادق نژاد نائینی و سید مهدی سید زاده ثانی.
فروش پایان نامه های ارشد – دانلود پايان نامه کارشناسي ارشد
091.blogfa.com/tag/دانلود-پايان-نامه-کارشناسي-ارشد‎Cachedپایان نامه کارشناسی ارشد : تحلیل مادة 265 قانون مدنی در فقه امامیه و حقوق ایران با
تأکید بر رویه قضایی پایان نامه … دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد حمایت از
بزه‌دیدگان تروریسم سایبری در حقوق کیفری ایران با تکیه بر اسناد بین‌المللی
دانلود پایان نامه …. دانلود پایان نامه :بررسی و تحلیل جرم قاچاق انسان به قصد فحشاء
دانلود پایان …
فهرست مقالات به زبان فارسی ، بیش از 300 مقاله و پایان نامه ، قسمت …
www.clcbir.ir/فهرست-مقالات-به-زبان-فارسی-قسمت-نخست-26-آ/‎Cached
Similar16 نوامبر 2012 … عنوان. نویسنده. ۸۰۸. درآمدی بر آسیب شناسی سیاست گذاری جنایی ناظر به پیشگیری
از تکرار بزهکاری و بزه دیدگی در ایران. حسین غلامی. ۸۰۹. تامین امنیت ، جبران
خسارت و بازگشت به وطن بزه دیدگان قاچاق انسان در اسناد بین المللی. محسن عینی.
۸۱۰. از حقوق کیفری تا حقوق کیفری قرار دادی شده. امیر حسین نیاز پور.
[PDF] تدوین لوایح در پرتو برنامه های توسعه قضایی – Ekfam.ir
ekfam.ir/…/تدوین%20لوایح%20در%20پرتو%20برنامه%20های%20توسعه%20قضایی….
14 مارس 1994 … ﺗﺪوﯾﻦ ﻟﻮاﯾﺢ در ﭘﺮﺗﻮ. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ﻫﺎي ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻗﻀﺎﯾﯽ. زﯾﺮ ﻧﻈﺮ دﮐﺘﺮ ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﺟﻤﺸﯿﺪي. ﻋﻀﻮ ﻫﯿﺄت ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮑﺪه. ي
ﻋﻠﻮم ﻗﻀﺎﯾﯽ. ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺣﻘﻮﻗﯽ و ﺗﻮﺳﻌﻪ. ي ﻗﻀﺎﯾﯽ ﻗﻮ. ه. ي ﻗﻀﺎﺋﯿﻪ. اداره. ي ﮐﻞ ﺗﺪوﯾﻦ ﻟﻮاﯾﺢ و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ….. ﺧﺴﺎرت
ﺑﺰه. دﯾﺪﮔﺎن وﺟﻮد دارد ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﮑﭙﺎرﭼﻪ ﮐﺮدن اﯾﻦ ﺳﺎز. وﮐﺎرﻫﺎ، ﻣﯽ. ﺗﻮان ﺟﺒﺮان دوﻟﺘـﯽ. ﺧﺴﺎرت را ﺑﻪ ﺻﻮرﺗﯽ
ﻧﻬﺎدﯾﻨﻪ ﭘﺎﯾﻪ. رﯾﺰي ﮐﺮد و از ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ. ﻫﺎي ﻣﻮازي ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي ﻧﻤﻮد . )ج. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت، ﺑﺮرﺳﯽ.
موقعیت اطفال بزهکار- بزه دیده در حقوق کیفری ایران – وبلاگ تخصصی …
abolghasemshamabadi.blogfa.com/…/موقعیت-اطفال-بزهکار-بزه-دیده-در-حقوق-کیفری-ایران‎Cached
Similar22 جولای 2012 … به این ترتیب،حمایت از اطفال-به عنوان یکی از طبقات بزه دیدگان آسیب پذیر -در
برابر بزه دیدگی-علاوه بر بزهکاری و کژمداری-وارد قلمرو حقوق کیفری و جرم شناسی
… با توجه به خصیصه فراملّی و بین المللی بودن جرایم سازمان یافته،این جنبه از
سیاست جنایی افتراقی در قبال اطفال،در سطح بین المللی نیز مورد تأکید …
بانک تخصصی اطلاعات حقوقی – حقوق جزا و جرمشناسی
law-meh3.blogfa.com/cat-6.aspx‎Cached
Similarديه در اسلام بر معيار ارزش معنوى انسان مقتول نيست، بلكه يك دستور خاصى است كه
ناظر به مرتبه بدن انسان كشته شده مى باشد، نشانه آن اين است كه اسلام بسيارى از
افراد اعم از …. هیات عمومی شعب کیفری با حضور رئیس دیوان و روسای شعب کیفری
تشکیل و به احکام اصراری دادگاههای تالی کیفری در خصوص مسائل جزائی رسیدگی
می کند.
[PDF] Page 1 مطالعات علوم سیاسی، حقوق و فقه ۲۴۷۶۴۴۶۹ دوره ۲، شماره ۲/۱ …
pantajournals.ir/uploads/pdf/201811012286877.pdf‎Cachedپیشگیری از جرم نخستین گام برای تحقق عدالت کیفری است. فضای سایبر به …
سهولت ارتکاب جرم، گستردگی خسارت، کثرت بزه دیدگان و کم سن بودن اغلب
کاربران، ضرورت پیشگیری را از این جرایم را … این تفاسیر ضرورت پیش بینی و
اتخاذ سیاستها و قواعد جدید متناسب با تحول سریع تکنولوژی در دیگر علوم و علم
حقوق.
نوآوریهای قانون «حمایت از کودکان و نوجوانان – جرم شناسی
www.hakamkar.blogfa.com/post/32‎Cached
Similarبا تصویب قانون«حمایت از کودکان و نوجوانان»نشانه هایی از پذیرش«سیاست
کیفری افتراقی»در برخورد با جرایم علیه اطفال در حقوق کیفری ایران،نمایان گردید.
… در قلمرو حقوق جزای شکلی نیز،حمایتهای قانونی ویژه افتراقی از اطفال بزه دیده در
مرحله بعد از وقوع جرم و در درون فرآیند کیفری و بعد از آن،در بسیاری از نظامهای
حقوقی …
وبلاک صادقی – خلاصه کتاب تاریخ تحولات اندیشه های کیفری
sadeghiketi.blogfa.com/post-7.aspx‎Cached
Similarمدل بیشینه خواه مدل ناب خواه را نقد مي کند و مي خواهد مدلي را پيشنهاد کند که به عنوان
مکمل واقعي نظام عدالت کيفري بتواند همه موارد را در برگيرد و در جاي که بزه ديدگان و
… جواب: درباره رحمت در کتب عهد جديد مطالب فراوان به چشم مي خورد «مبييون» بين
رحمت و حقوق کيفري ارتباط برقرار نمود و کتابي با عنوان (تا ملاتي پيرامون زندان
هاي …
وزارت دادگستری
www.justice.ir/Portal/View/Page.aspx?PageId…‎Cached
Similar12 مارس 2016 … لیکن گزارش سوم و چهارم همزمان با ایجاد مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در وزارت
دادگستری توسط دبیرخانه مرجع تهیه و تنظیم گردید. ….. حمایت از کودکان و ماده 66
آیین دادرسی کیفری کلیه افراد و سازمان های مردم نهاد در صورت مشابه تنبیه
غیرمتعارف و کودک آزاری میتوانند به دادستان جهت تعقیب کیفری گزارش نمایند.
زندان آموزش محور در مکتب عدالت حقیقت گرا (عریانیسم) در پایان نامه …
www.orianism.com/زندان-آموزش-محور-از-نگاه-مکتب-عدالت-حقی/‎Cached
Similarزندان آموزش محور از نگاه مکتب عدالت حقیقت گرا و نظام آموزش محور به عنوان جایگزینی
برای حبس از منظر این مکتب: در پایان نامه کارشناسی ارشد با عنوان «بررسی … در این
زمینه می تواند گواه این موضوع باشد، ولی در حقوق کیفری ایران به صورت پراکنده
قوانین و اقداماتی در جهت پیشگیری از تکرار جرم به تصویب رسیده و صرفا ابزارهای

موضوعات پیشنهادی دپارتمان رشته حقوق – موسسه علمی پژوهشی نصیر
www.tahghighproject.org/موضوعات-پیشنهادی-دپارتمان-حقوق/‎Cachedموضوعات پیشنهادی پایان نامه، سمینار، مقاله و پروژه کلاسی رشته حقوق – سایت
تحقیق و پروژه (موسسه علمی پژوهشی نصیر) … سیاست جنایی ایران در قبال بزه
دیدگان جرایم جنسی به عنف( با تاکید بر فقه امامیه); حمایت کیفری از صغار در
برابر جرائم جنسی در نظام حقوقی انگلستان و ویلز; ابعاد کیفری حقوق تجارت
الکترونیکی; اصل …
مرکز همایش|دومین همایش بین المللی حقوق ایران با رویکرد حقوق شهروندی
pconf.org/confdesc.aspx?id=22‎Cached
Similarتاریخ شروع ثبت نام در همایش, 13 بهمن 1396. تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش, 13
بهمن 1396. آخرین مهلت ثبت نام, 25 خرداد 1397. آخرین مهلت ارسال مقاله, 25 خرداد 1397.
تاریخ برگزاری, 3 و 4 تیر 97. برگزارکننده, مرکز همایش ها. اعلام نتایج داوری, 25
خرداد 1397. برگزارکننده …
[PDF] رسيدن به قسط و عدل در گرو التزام به قانون است – نشریه داخلی قوه قضائیه
maavanews.dadiran.ir/LinkClick.aspx?fileticket…tabid…84…‎Cachedصورت گرفت؛. همکاری قوه مجریه و قضائیه برای مقابله. با زمین خواری. صفحه ۲.
تأکید رئیس دیوان عدالت اداری بر. گسترش حقوق عمومی. رئیس مرکز امور شوراهای حل
اختلاف: صفحه ۴. لایحه شوراهای حل اختلاف تغییر زیادی. در دولت نکرده است. مدیر کل
تدوين لوایح و مقررات قوه قضائیه: در قانون آیین دادرسی کیفری جدید. برای اولین بار
به …
[PDF] Untitled – Center for Problem-Oriented Policing
www.popcenter.org/library/reading/PDFs/60steps_farsi.pdf‎Similarمحیطی جرم، زمینه های بزهکاری و بزهکار شدن انسان را به صورت ریشه ای از بین. ببرد.
اما از آنجا که … 1- رک به: پاک نهاد، امیر، سنجش و مدیریت ریسك جرم، پایان نامه مقطع
دکتری رشته حقوق کیفری و جرم شناسی، دانشکده حقوق. دانشگاه شهید ….. جمله
مصاحبه با بزهدیدگان، بزهکاران و آمار ثبت شده جرائم توسط اصناف استفاده. کنید.
راهکار اول …
حقوقی – جرایم رایانه ای
www.mohamadtorabi.blogfa.com/post/6‎Cachedحقوقی – جرایم رایانه ای – مشاوره حقوقی و داوری – حقوقی. … اين مطالعات ناظر به برخي از
جرائم رايانه اي مي شد. … ذكر شده در دو دسته قبل، جرايمي را نيز‌كه صرفاً دلايل آنها يا
اطلاعات مربوطه در رايانه ذخيره شده‌اند، به لحاظ تأمين بهتر اهداف تحقيق و تعقيب جرم
با در نظر گرفتن قواعد خاص آيين دادرسي کيفري، جزء جرايم رايانه‌اي دانسته است.
zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub
https://github.com/zacharydenton/zaum/blob/master/public/…/fa_50K.txt‎Similarملل 38705. هسته 38632. البته 38533. مسائل 38292. انسان 38205. عرصه 38015.
برگزاري 38009. حمله 37852. باشند 37851. میزان 37807. کتاب 37795. یعنی
37666. اصلی 37642. دهه 37594. شرایط 37565. مجموعه 37546. خارجی 37525. جنگ
37523. گاز 37289. فعالیت 37216. پرورش 36910. تاکید 36881. گذاری 36757.
عمومي 36738.
[PDF] س ال پانزدهم، ش ماره دوم، ثور 1396 – کمیسیون مستقل حقوق بشر …
www.aihrc.org.af/…/all%20aihrc%20mag%20for%20site%202-96.pdf
29 مه 2017 … د مؤلف حقوق. 38. جایگاه افراد دارای معلولیت در اعالمیه جهانی حقوق برش. 41. اسـالم و
نفـی خشونت)3(. 45. از ظهور بزه دیده شناسی تا حامیت از زنان آسیب دیده. 47 … قانونی
فراهم آورد، که »قانون کار در س ال 1378« با همین هدف توس ط مجلس نمایندگان به.
تصویب رسید. …… حقوق بشر و قانون مبارزه با قاچاق انسان از جمله.
kayfari 14.pdf | Journal of Criminal Law Research (فصلنامه پژوهش …
www.academia.edu/32212349/kayfari_14.pdf
اﮐﻨﻮن ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﻘﻮق ﮐﯿﻔﺮي در ﻗﺎﻣﺖ ﻧﺸﺮﯾﻪ اي ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺑﻪ اﻧﺘﺸﺎر دﺳﺘﺎوردﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﯽ در ﺣﻮزهﻫﺎي
ﺣﻘﻮق ﮐﯿﻔﺮي ، ﺟﺮم ﺷﻨﺎﺳﯽ و ﺳﯿﺎﺳﺖ ﺟﻨﺎﯾﯽ ﭘﺮداﺧﺘﻪ و اﻣﯿﺪوار اﺳﺖ ﺑﺎ اﺳﺘﻘﺒﺎل داﻧﺶ ﭘﮋوﻫﺎن و ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﮔﺎن ﺑﻪ
…… ﺑﺎﯾﺪ ﺗﺄﮐﯿﺪ ﮐﻨﯿﻢ »ﺗﻼش ﺑﺮاي ﺟﺒـﺮان ﺧﺴـﺎرت ﺑـﺰه دﯾـﺪﮔﺎن« ﺧـﻮد ﻣـﯽﺗﻮاﻧـﺪ ﺑﻪﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﯾﮑﯽ از ﮐﯿﻔﯿﺎت ﻣﺨﻔﻔﻪ
ﻣﺴﺘﻘﻞ ﻣﺤﺴﻮب ﺷﻮد ، اﻣﺎ ازآﻧﺠﺎﮐﻪ در اﯾﻦ ﻣـﻮرد ﺣﮑـﻢ و روﯾـﻪ درﺧﻮر و ﻗﺎﺑﻞﺗﻮﺟﻬﯽ وﺟﻮد ﻧﺪارد ، ﺑﺎﯾﺪ
ﻣﻨﺘﻈﺮ روﯾﻪ …
موضوع پایان نامه حقوق
www.master-thesis.ir/Thesis/Human-Science/Law?tmpl…1
ح‍م‍ای‍ت‌ از ح‍ری‍م‌ خ‍ص‍وص‍ی‌ اش‍خ‍اص‌ در ت‍ح‍ق‍ی‍ق‍ات‌ م‍ق‍دم‍ات‍ی‌ دادرس‍ی‌ ک‍ی‍ف‍ری‌. س‍ی‍اس‍ت‌ ج‍ن‍ای‍ی‌
ق‍ض‍ای‍ی‌ ن‍اظر ب‍ر اع‍م‍ال‌ م‍اده‌ ۲۲ ق‍ان‍ون‌ م‍ج‍ازات‌ اس‍لام‍ی‌. پ‍اس‍خ‌ ه‍ای‌ س‍ی‍اس‍ت‌ ج‍ن‍ای‍ی‌ ای‍ران‌ ب‍ه‌
ج‍رای‍م‌ ق‍اچ‍اق‌ گ‍م‍رک‍ی‌. ب‍ررس‍ی‌ اب‍ع‍اد ج‍رم‌ ش‍ن‍اخ‍ت‍ی‌ ج‍رم‌ ی‍ق‍ه‌ س‍ف‍ی‍د ه‍ا. ت‍ح‍ول‌ ن‍ق‍ش‌ دادس‍ت‍ان‌ در
ام‍ور ک‍ی‍ف‍ری‌. ارائ‍ه‌ خ‍دم‍ات‌ ب‍ه‌ ب‍زه‌ دی‍دگ‍ان‌ در ف‍رای‍ن‍د ج‍ن‍ای‍ی‌. ب‍ررس‍ی‌ م‍ب‍ان‍ی‌ ن‍ظری‌ م‍ج‍ازات‌
ه‍ای‌ …
/تحليل های جرم‌شناختي تجاوز به عنف/ | سایت حقوقی وکیل محمد مقصود
vakilmaghsood.ir/1390/تحليل-های-جرم‌شناختي-تجاوز-به-عنف/‎Cached4 جولای 2011 … این استاد دانشگاه تاکید دارد اگرچه مجازات کیفری برای برخورد با جرایم و کاهش آنها
موثر است، اما این تنها راهکاری نیست که باید در پیش گرفته میشود. … این متخصص
حقوق جزا و جرمشناسی میگوید: چندین نظریه در جرمشناسی داریم که جرم را ناشی از نیاز
میداند یعنی انسان برای رفع نیاز خودش حتی برای رفع نیاز مادی، …
ارتکاب جرم به امرآمرقانونی » بانک مقالات حقوقی , نشر عدالت ، 890مقاله …
nashreedalat.ir/maghalat-hoghoghe/hoghogh-jaza/1226–.html‎Cached6 سپتامبر 2015 … به عنوان مثال،وقتی شخصی درمقام دفاع مشروع عملی انجام می دهد که ازنظر قانون جرم است
مقنن با متن مشخص قانون وقبول مشروعیت دفاع،مسئولیت مرتکب را نمی پذیرد ….
بااین همه، اگر اولیاء طفل درتأدیب اوخشونت را به کمال رسانند ومرتکب قتل طفل شوند
قابل تعقیب کیفری اند وبرطبق ماده 220 قانون مجازات اسلامی به …
پایان نامه های رشته حقوق – جدیدترین پایان نامه های دفاع شده
iranresearcher.blogfa.com/post/1‎Cached
Similar20 دسامبر 2016 … بررسی حقوق متهم در مرحله تحقیق و تعقیب کیفری در حقوق کیفری ایران و فقه
13059 بررسی حقوقی … بررسی مقررات بین المللی حاکم بر پیشگیری از جرم قاچاق
انسان 13085 بررسی نظام … دستور العمل های ناظر بر شرکت های چند ملیتی و آثار
احتمالی آن بر حقوق ایران، با تاکید بر دستور العمل OECD 2011 13144
[PDF] ﺑﺮﺭﺳﯽ ﺍﻟﺰﺍﻣﺎﺕ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﭘﻠﯿﺲ ﺩﺭ ﺍﻣﺮ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﻣﻮﺍﺩ – پورتال کتابخانه دیجیتال …
lib.imamreza.ac.ir/…/بررسی+الزامات+قانونی+پلیس+در+امر+مبارزه+با+مواد+مخدر+و+روان+گردان‎Similar17 فوریه 2015 … ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎﺕ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮﯼ ﻋﻠﻮﻡ ﺍﺳﻼﻣﯽ (ﻧﻮﺭ) ﺟﻬﺖ ﺍﺭﺍﺋﮥ ﻣﺠﻼﺕ ﻋﺮﺿﻪ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﮕﺎﻩ،ﻣﺠﻮﺯ ﻻﺯﻡ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺻﺎﺣﺒﺎﻥ
ﻣﺠﻼﺕ،. ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ، ﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺎﺱ ﻫﻤﻪ ﺣﻘﻮﻕ ﻣﺎﺩﯼ ﺑﺮﺁﻣﺪﻩ ﺍﺯ ﻭﺭﻭﺩ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻣﻘﺎﻻﺕ، ﻣﺠﻼﺕ ﻭ ﺗﺄﻟﯿﻔﺎﺕ
ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﮕﺎﻩ،. ﻣﺘﻌﻠﻖ ﺑﻪ “ﻣﺮﮐﺰ ﻧﻮﺭ” ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﯾﻦ، ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻧﺸﺮ ﻭ ﻋﺮﺿﻪ ﻣﻘﺎﻻﺕ ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ ﻧﻮﺷﺘﺎﺭ ﻭ
ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﮐﺎﻏﺬﯼ ﻭ. ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺁﻥ، ﯾﺎ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺣﺎﺻﻞ ﻭ ﺑﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ …

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

× بستن تبلیغات